FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Hazır Ofis Bölme

by / Çarşamba, 09 Nisan 2014 / Published in Genel

Hazır Ofis Bölme
1993 senesinden beri ofislerin daha mükemmel görünmesine kendisini adamış bir ekiple beraber müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Her şeyin güzel ve esrarlı bir göz alıcılığa büründürüldüğü kainattan alacağımız mesaj, görselliğe ne kadar önem vermemiz gerektiğidir. Çünkü artık görsellik, bulunduğunuz sektörde önde olmanız, müşteri kazanmanız için bir kriter haline geldi.
Ofislerinizde çalışanlarınız için gerekli olan mekanları meydana getirirken, aynı zamanda onların daha aktif bir şekilde çalışabilecekleri işlevsel mekanlara sahip olmaları gerekir. Bu da işin ehline bırakılmasıyla ancak sağlanabilir. 1993 senesinin verdiği tecrübe ve birikimle her zaman daha iyisine odaklanarak ofislerinize ideal bölmeleri kazandırıyoruz. Dekoratif açıdan ofislerinizi göz alıcı bir mükemmellik kazandırarak, çalışanlarınızın kendilerini daha güzel bir ortamda hissedecekleri mekanları inşa ediyoruz.

Müşterilerinizi ofislerinizde çok ağırlayan bir firmaysanız, kesinlikle ofis dekorasyonunuz müşteri nezdinde iyimser bir etkiyi markanız adına yaratmalıdır. Bunun için ofis içerisindeki ahenk ve uyum, çok önemli bir noktayı ifade eder. Yaptığımız hazır ofis bölme sistemleri, ofis mobilyalarına uygun ve kombin olabilecek şekilde üretilerek satışa sunulur. Böylece ofis içerisinde göz alıcı bir hava sağlanabilmektedir.
Hazır ofis bölme sistemleri

Yarım camlı ofis bölme sistemi: Ofislerin iki oda arasında kalan yerlerinde sıkça tercih edilen sistem, masa ve koltukların duvara dayandığı ofislerde ideal bir uygulama olarak kullanılır. Yerden yaklaşık 85 cm’lik kısım doluyken, kapıdan yukarıya doğru olan kısımlar camlı bölmeye sahiptir.

Tam camlı ofis bölme sistemi: Tam camlı bölme sistemlerinin en fazla tercih edildiği yerler ışığın fazla alındığı kısımlardır. Çünkü camlı bölmeler ışığın daha rahat içeriye alınmasını sağlar. Bu şekilde ofislerinizde lobiye b akan kısımlarda veya koridor kısımlarında kalmış yerlerde uygulama alnı kendisine bulmaktadır. Yerden kapının üst sınırına kadar olan yer camlıdır. Kapı üst sınırından yukarısı ise, tavana kadar doludur.

Tümden camlı ofis bölme sistemi: Bunun tam camlı sistemden farkı, kapı üst sınırından tavana kadar olan kısmının da camlı ölmeye sahip olmasıdır. Gerçekten ofislere mükemmel bir dekoratif ahengi sunan bu sistem, camın rahatlatıcı etkisini de kullanmak isteyenlere tavsiye edilebilir.

Yatay camlı ofis bölme sistemi: Estetiğe önem verenlerin cam bölmelerinde çeşitli buzlama şekillerinin yapıldığı bu sistemi tercih edebilirler. Yatay camlarda buzlama veya mat özellikler kullanılarak özel alanlar sağlanabilmektedir. Yerden duvara kadar 4 bölümlü yatay camlar olarak tavana çıkan bölmeler, 3, 4 ve 5 bant şeklinde ilerleyebilir ve tercihe göre modüllerde jaluzi, kumlama uygulamaları kullanılabilir.
Bunların yanında dolu, seperatör kısa ofis bölme, alçıpan hazır ofis bölme sistemleri de vardır.

Bir önceki yazımız olan Ofis Bölme Fiyatlarında İndirime Girdik başlıklı makalemizde bölme duvar, ofis bölme ve ofis bölme fiyatları indirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye