FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ofis Bölme

by / Perşembe, 01 Kasım 2012 / Published in Genel

Ofis Bölme: açık planlı ofisler, çok sayıda çalışanın bir arada olduğu mekanlardır. özellikle ofis bölme, gürültü açısından gereken denetim sağlandığında, bir açık planlı ofiste, çalışma ortamı olarak oldukça yüksek verimin sağlanması olanaklıdır. ofis bölme bu tür mekanlarda ofis bölme duvarları bulunmadığı için, konuşmadan, telefondan ve büro araç-gereçlerinden kaynaklanan sesler rahatsız edici olabilir.

Ofis Bölme Nasıl Yapılır?
Ofis bölme uygun akustik ortamın oluşabilmesi için yeterli konuşma gizlilik için ofis bölme kabul edilebilir, gürültü düzeyinin altında kalan gürültü ortamının sağlanması gerekir. bizler bu yazıda, ofis bölme kullanımı ülkemizde de yaygın olan açık planlı büro yapılarının mimari tasarım aşamasında,ofis bölme konforun sağlanmasına yönelik alınması gereken önlemlerin somut olarak ortaya konulmasına çalışılmıştır. ofis bölme bürolarda bölme elmanı özellikleri ile hacimde gereksinim duyulan toplam ofis bölme arasındaki ilişki somut değerlerle ortaya konabilir.ofis bölme, için uygulanan en pratik ve sağlıklı çözüm ofis bölme olmaktadır. ofis bölme ve alan ofis bölme sisteminde kullanılan ofis bölme panel ile alandan tasarruf edildiği gibi oldukça da etkili yalıtım sağlar. ofis bölme buna bağlı olumlu sonuçlar beraberinde getirmektedir.ofis bölme, fonksiyonel olup yer değiştirilebilir. ofis bölme çıkarılabilir. yeni ofis bölme oluşturmak çok kolaydır. ofis bölme, esnek çalışma alanları, ofisler, toplantı odaları elde edebilirsiniz. ofis bölme ile yerden tasarruf edip çalışma alanları oluşturmak için ya da sanayi bir platform altında bölümler entegrasyonu yapılabilir.ofis bölme, ofis duvarlar için ideal bir açı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.ofis bölme, titreşimi önlemek için her iki tarafa pvc fitil kullanılır.

Ofis Bölme Özellikleri ve Fiyatları Nedir?
Ofis bölme ile yapıya ayrı bir yük getirmeden kolay sökülür ve takılabilir özellikleri ile görsel ilişki kontrolü, ses ve ısı yalıtım, hafiflik ve uzun ömürlü ofis sistemleri ile çalışma alanlarınızı daha kullanışlı hale getiriyoruz. Ara camlı ofis bölme sistemleri, tam camlı ofis bölme sistemleri, alt camlı ofis bölme sistemleri, seperatör ofis bölme sistemleri, üst camlı ofis bölme sistemleri, yatay camlı ofis bölme sistemleri, tamamı dolu ofis bölme sistemleri alanında çalışma alanlarınızı düzenliyoruz.

Ofis bölme klasik tuğla duvarlardan ince olduğundan mekanda alan kazandırır.ofis bölme çift cam arasındaki jaluzi açıkken şeffaflı kapalıyken duvar görüntüsü verir.ofis bölme özel köşe dikmesi ile 360 derece açı ayarlanabilir, bölmeye istenilen kavis verilebilir.ofis bölme ses kirliliğine karşı izolasyon sağlar.ofis bölme ısı yalıtımı sağlar.ofis bölme, ölçüler ve modeller sizin isteğinize ve seçtiğiniz renklere göre üretilir.
Çağrı ofis bölme ürünlerimizi en kaliteli olarak sizlere sunmak, ofis bölme konusunda tüketici memnuniyetini sağlamak için Türkiye de yenilikçi tasarımda özgün lider firma olmaktan gururluyuz.

 

Bir önceki yazımız olan Çağri İnşaat başlıklı makalemizde ara bölme, bölme duvar ve ofis bölme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye