FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Büro Bölme Sistemleri

by / Cuma, 07 Aralık 2012 / Published in Genel

Büro bölme sistemleri birbirlerine temasında profilli veya komple şeffaf profilsiz detay çözümleri kullanılmaktadır. Büro bölme sistemleri kapalı konumunda ses, ısı tasarrufu sağlar. Yalıtım özellikleri İle rakiplerinden ayrılarak %80e kadar yalıtım sağlar.Artık ofislerde bölme duvarlar yok yerine demontable büro bölme sistemleri var. Karanlık ve basık duvarlar yerine ışığı her yana dağıtan cam büro bölmeler ofislere aydınlık, özgürlük ve tasarruf getiriyor.Büro bölme sistemleri nedir,büro bölme sistemleri fiyatları ve büro bölme ile ilgili resim galerimizi inceleyebilirsiniz.  Büro bölme sistemleri Işıldayan ferah ofislerde çalışmak herkesin hayali. Fakat her ofiste bu şansı bulamayan profesyoneller, doğal olarak düşen performansları nedeniyle çalıştıkları şirketlere faydalı olamıyorlar. Akıllı yöneticiler, çalışanlarının motivasyon ve performansını uzun dönemde yükseltmek için cam büro bölme sistemleri tercih ediyorlar. Aydınlatma için kullanılan elektrik enerjisinin tasarrufu da bütçede kar hanesini büyütüyor. Artık şeffaflık ve verimlilik devri bunun için ofislerinizde en ideal çözüm büro bölme sistemleri. Sizde ofisinizi cam bölmeler yaptırırken büro bölme sistemlerini tercih edin ve tasarlayın, şirketinizi her alanda çok daha yükseklere taşıyın.

Büro bölme sistemleri lamine camların iç bölümlerinin istenilen renkte boyanarak duvar ve bölme duvar olarak montajı sonucunda yapılır. Günümüzde modern mimarinin ve iç dekorasyon uzmanlarının tercihleri arasında yer almıştır. Ayrıca büro bölme sistemleri şeffaf ve sürgülü kapılı modelleri ofislerde kullanılmaktadır.Büro bölme sistemleri ofis dışında kullanıldığı zaman hem yüksek ışık gücü ve aydınlık hem de çok şık bir görünüm sunmaktadır

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar Sistemleri başlıklı makalemizde bölme duvar, bölme duvar sistemleri ve bölme duvar sistemleri fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye