FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Size Özel Bölme Duvar

by / Perşembe, 06 Şubat 2014 / Published in Genel

Size Özel Bölme Duvar: Çağrı bölme ve çağrı inşaat’ın ortak olarak tasarladığı ve kuyumcular ve otomotivciler, okullar ve kurumsal ofisler için özel olarak tasarlanmış bölme duvar sistemleri darbeye karşı dayanıklı sistemlerdir. Kuyumcular için özel olarak tasarlanan ofis bölme sistemleri kalın olmayan ince profillerden imal edilmiştir darbelere karşı içinde bulunan klips ve vidalama sistemleri darbeleri yumuşatarak camın veya ahşap bölme duvar sistemlerinin kırılmasını engeller. Kuyumculara özel ofis bölme nasıl yapılır veya bu ofis bölme sistemlerinin içinde ne tür ürünler kullanılır. Bu ürünlerde tamamen yerli ürünümüz olan alüminyum saç profiller kullanılmaktadır. Sade ve natural bir görüntü oluşturan bu bölme duvar sistemleri darbelere depreme ve yangına dayanıklıdır. Bölme duvar sisteminin içine oturan klips ray sistemleri darbeleri yumuşatır cam kenarında bulunan özel fitil sistemi ise camın oynamasını yüzde yüz engeller. Bu bölme duvar sisteminde montaj nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız bu makaleyi dikkatlice okuyunuz ayrıca ofis bölme yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişme geçiniz.

Bölme duvar sistemleri öncelikle bin santigrat derecede alüminyum şekli ile dökülür kalıplaşan bölme duvar profilleri demir çelik gibi sağlamlaşır. Fabrikaya getirilen bölme duvar profilleri projeye uygun olarak alüminyum kesme makinesinde kesilir.Şantiyeye getirilen kesilmiş alüminyum profiller montaj için hazırdır. Hızlı bir montaj ardından cam klips sistemleri montajı yapılır, ve son olarak fitil sistemleri takılır.Böylece bölme duvar montajı bitmiş olur kullanmaya başlayabilirsiniz bölme duvar montaj sonrasında temizlik gerektirmez.İstenirse sadece nemli bir bezle tozu alınabilir.

Bölme duvar sistemleri nedir bölme duvar sistemleri nasıl yapılır konusunu anlattık şimdi gelin bölme duvar fiyatları nedir bölme duvar fiyat aralıkları ucuz bölme duvar sistemlerine bir göz atalım. Öncelikle hep söylediğimiz gibi bölme duvar sistemleri fiyatları verilirken en ve boy oranları mutlaka kesin olarak alınmalıdır. Çünkü bölme duvar fiyatları verilirken en önemli soru en ve boy kaçtır olacaktır.
Bütün bölme duvar firmaları çağdaş ofisler tasarlamak için birbirileri ile sürekli rekabet halindedir bu rekabette en önde bulunan çağrı bölme sistemleri ürettiği bölme duvar sistemleri ile kaliteli belgeli ve ödüllü bir firmadır. Bölme duvar fiyatları ofisinizin metrekaresine göre değişmektedir, siz ofislerin en ve boy oranlarını bildirin hızlı bir şekilde bölme duvar fiyat teklifinizi hazırlayıp size dönelim. Ucuz bölme duvar sistemleri bulmak istiyorsanız eğer alçıpan bölme duvar yaptırmayı düşünün ucuz bölme duvar adı altında kalitesiz galvaniz ürünleri kullanarak ofisinizi bozmayın her zaman kalite bir adım önce olmak demektir.

  • Size özel olarak üretilen bölme duvar sistemlerini kullanan bazı kurumsal referanslarımız şunlardır.
  • Kuyumcukent Bölme Duvar: AA Silver kuyumculuk kuyumcu kent toplamda 185 metrekare ofis bölme yapımı tamamlandı.
  • Kuyumcukent ofis bölme : Acar kuyumculuk kuyumcu kent ofisleri toplamda 110 metrekare ofis bölme tamamlandı.
  • İstoç oto market ofis bölme: Çetaş otomotiv istoç oto markette bulunan ofislerini bölme duvar yaparken çağrı bölme sistemlerini tercih etti.
  • Teknopark bölme duvar sistemleri: Mobven bilişim bölme duvar sistemleri konusunda çağrı inşaat firmasına 147 metrekare ofis bölme yaptırıldı.
  • Masko ofis bölme: Masko’da bulunan yıldız mobilya ofislerde çağrı bölme sistemlerini tercih etti

Bu ve buna benzer birçok kurumsal firma ofis bölme sistemleri yaptırırken kaliteden vazgeçmedi ve çağrı bölme sistemleri tercih etti. Sizde kaliteli bölme duvar sistemleri kullanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Bizlere www.cagribolme.com ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan zen kuyumculuk bölme duvar tamamlandı başlıklı makalemizde bölme duvar, çağrı bölme ve ofis bölme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye