FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Cam Ara Bölme Duvar

by / Salı, 14 Ocak 2014 / Published in Genel

Cam Ara Bölme Duvar: Ekibimizin sizlere sunduğu ürünler arasında camlı ara bölme duvar sistemleri de mevcuttur. Bizi ziyaret ettiğiniz zaman en kaliteli ürünlere farklı modeller arasında ulaşabileceksiniz. Taşınabilir özellikleri sayesinde cam ara bölmeler ofis ortamlarında fonksiyon değişikliklerine imkân sağlar. Kalite ve estetik öncelikleriyle son teknoloji cam ara bölme ürünlerini üretirken müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Gürültü kirliliğine karşı yalıtım sağlayan bu sistemler, ofis tesisatlarına geçiş olanağı sağlamasının yanı sıra, hızlı montaj ve demontaj, özellikleri ile ferah fis ortamları oluşturulmasına olanak sağlar. Demontable özelliği sayesinde istenilen boyut ve şekillerde kullanılmasında kullanılan bu sistemlere bizim aracılığımız ile ulaşabilirsiniz.

Cam Bölme Duvar Genel Özellikleri: Alümniyum Metal iskeletin her iki yüzüne hafif bir malzeme olan mdf ile vidalanması ile elde bu sistemleri boya, bakım gibi ekstra malzemeler kullanılmasını gerektirmez. Bu sistemler kendi arasında çift cam arası jaluzili bölme duvar, yarı camlı bölme duvar, ara camlı bölme duvar, tam camlı bölme duvar, yatay camlı bölme duvar, gibi kategorilere ayrılır.

Çift cam arası jaluzili bölme duvar: Ofislerin tezyinî açısından oldukça estetik bir görünüm sağlayan Çift cam arası jaluzili bölme duvar sistemlerinde istenildiğinde jaluzi perdeyi açıp, kapatılarak ofisin dış bölümü ile ilintili bir şekilde gerekli kontrol sağlanır. Ayrıca Çift cam arası jaluzide perdenin yalnızca bantları açılmak suretiyle kapatılabilir.

Ara camlı bölme duvar: Tam bir saydamlık sağladığı mat cama oranla çok daha şık çalışma ortamı sağlar.

Yarı camlı bölme duvar: Hol olarak bilinen yerlerin daha çok açık alanlara bakan cephelerinde kullanılan bu sistemler ve masa, koltuk gibi ofis mobilyaların hizasında düzgün ve plânlı bir görüntü sağlar. Genelde alt panelleri dolu, üst bölümleri ise isteğe göre farklı cam seçenekleri ile çift cam arası jaluzili olarak üretilir.Cam bölme duvar ofis ortamlarına şık ve modern bir görünüm sağlamasının yanı sıra ofisleri birimlere ayrılmasını sağlayarak fazla kullanım alanı kazandırır. Yatay cam bölme duvar ise mekana tamamen saydam bir görüntü sağlayan bu sistemlerde isteğe mat cam kullanabilir. Işık geçirgenliği sayesinde konforlu ve şık çalışma ortamı sağlar. Kumlama metodu farklı camlı modelleri ile farklı desen ve çizgiler yapılarak ayrı bir dizayn ve tasarımlar elde edilebilinir.

Bir önceki yazımız olan Cam Ofis Bölme Sistemleri başlıklı makalemizde cam bölme duvar, cam ofis bölme ve cam ofis bölme sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye