FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

İnşaat

by / Çarşamba, 16 Ocak 2013 / Published in Genel

İnşaat: Çağrı İnşaat güçlü yapılarından biri olarak, yılların deneyimi ile pekişmiş şirket kültürü, sağlam temeller üzerine kurulmuş mali yapısı ve saygın kurumsal kimliği ile Türkiye’de ve dünyada yapı ve bölme duvar, ofis bölme,ara bölme,ofis bölme sistemleri,ara bölme sistemleri,bölme duvar sistemleri sektörünün yenilikçi ve gelişime odaklı lider kuruluşlarındandır.

17 yılın bilgi birikimini genç kadrosunun dinamizmiyle birleştiren Çağrı İnşaat, yakın ve orta vadeli projeleriyle sektöre yeni bir soluk getiriyor. Şehrin en güzide noktalarında, sakinlerinin kaliteli bir hayat yaşayabilmeleri için en ince ayrıntısına kadar özel olarak tasarlanmış projeler üreten firma, projelerinde insanların ekonomik gerçeklerini de göz ardı etmiyor. Kısacası Çağrı İnşaat, kaliteli bir hayatı bir rüya olmaktan çıkarıyor ve her gün yepyeni rüyalar inşa ediyor. Çağrı İnşaat bölme duvar yaparken yangın dayanımının ve estetik şeffaf bir görünümün istendiği tüm ara bölme geçişler için ideal çözüm olan bölme duvar sistemleri kullanmaktadır.

Çağrı inşaat bölme duvar ülkemizde yer alan şirketler içerisinde alanında uzman ve sektörde lider olan firmalar arasında gelmektedir. Ofis bölme ve bölme duvar alanında hizmet veren çağrı inşaat firmasının hizmetlerinden yararlanan müşteriler genellikle memnuniyet seviyelerini yüksek tutarlar. Yer aldığı sektörlerin neredeyse tamamında uzman olan çağrı inşaat özellikle bölme duvar alanında vazgeçilmez olduğunu sektöre kanıtlamıştır. Başta çağrı inşaat firması olmak üzere ofis bölme konusunda ülkemizde uzman olan birçok firma vardır. Bu firmaların genel olarak amacı ülke içerisindeki pastadan pay alabilmektir. Belirli bir pasta payına ve tecrübeye sahip olan firmalar artık ülkeler arası ofis bölme, bölme duvar, ara bölme alanında faaliyet göstermeye başlarlar.

Bölme duvar bu konular içerisinde bulunan önemli bir sektör haline gelmiştir. Sektörde adınızın geçebilmesi ve uluslar arası bir ofis bölme sistemleri ağı oluşturmak uzun zaman ve sabır istemektedir.
Bölme duvar sistemleri hizmetlerinin biraz daha az kapsamlı sektördür. Genel olarak ülke içerisinde yapılan ofis bölme kaliteli ve etkin firmalar tarafından gerçekleştirilir. Bölme duvar sektörü hakkında bilgi sahibi olmadan ara bölme veya bölme duvar hizmeti alacağımız şirketin referanslarını kontrol etmeliyiz.

Bölme duvar sektöründe bulunan şirketlerin birbirinden farklı ve aynı özellikte hizmetleri bulunmaktadır. Bu hizmetlerin detayını ve sonuçlarını bilmemiz alacağımız hizmete göre daha iyi sonuçlar elde etmemizi sağlayacaktır. Ofis bölme firmaları birçok yöntem ve teknik kullanmaktadır.

Alüminyum profil çerçevenin gücü ve camın mekanlara sağladığı ferahlık sebebiyle, özellikle alışveriş merkezleri, oteller, okullar, hastaneler, spor ve eğlence merkezleri, hava alanı ve terminaller gibi toplu yaşam yapılarında ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

bölme duvar

ofis bölme

ara bölme

ofis bölme sistemleri

ara bölme sistemleri
bölme duvar sistemleri

Bir önceki yazımız olan Ofis Cam Bölme Duvar başlıklı makalemizde ara bölme, ara bölme sistemleri ve bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye