FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Neden Ofis Bölme

by / Çarşamba, 16 Ocak 2013 / Published in Genel

Neden Ofis Bölme Kullanmalıyım:

Çağrı İnşaat serilerinde bir önemli özellik ise çift cam bölme duvar detayında jaluzi kutusunu sistemin içerisine gizleyerek görüntü kirliliğini ortadan kaldırabilmektedir ofis bölme serisinin taşıyıcı sistemleri 2 mt kat yüksekliğini çok rahatlıkla tek başına geçebilmekte bölme duvarlarda esneme,salınım ve bundan dolayı oluşacak gürültüleri ortadan kaldırmaktadır. Kat yüksekliği 3 mt den fazla olan yerlerde takviye kullanarak oluşabilecek salınımları önlemektedir.

Geniş mekanları ofislere bölme ihtiyaçlarında mükemmel bir çözüm olması için üretildi. Ofis bölme serisi kendi içerisinde alternatif detaylar sunarak çok geniş mimari ihtiyaçlara cevap verebilmektedir.
Ses yalıtımının önemsendiği mekanlarda çift camlı ofis bölme detayı ile üst düzeyde ses yalıtımı konforu ayrıca çift cam sistemin içerisine jaluzi konulabilmesi ile mekanlarda görüntü şıklığı bozulmadan ofisler birbirinden gizlenir. Ses yalıtımının önemsenmediği mekanlarda tek cam detayı ile hem ekonomik hem de görsel detaylar ile cevap verebilmektedir.
Neden Ofis Bölme Kullanmalıyım,

  • En iyi ses yalıtımını ofis bölme sağlar.
  • Ofis bölme estetik bir görünüme sahiptir.
  • Kolay uygulanabilir.
  • Ofis bölme montajı kolaydır.
  • Ofis bölme fiyatları diğer ürünlere nazaren daha uygundur.
  • Ofis bölme istenilen kalınlık ve ölçülerde üretebilir
  • Çift cam arası jaluzi sistemleri ofis bölme uygulanabilir.
  • Ofis bölme farklı renklerde jaluzi ve mdf kullanabilir.

Ofis bölme duvar serisi ile yapılan bölme duvar sistemlerinde yatay ve düşey hareketler çok rahatlıkla verilebilmekte ara bölme açılarda bile dönüş sağlayabilmesi ile mekanlara rahatlık ve görsellik sağlamaktadır ofis bölme sistemde ahşap, aluminyum kompozit panel, cam,kompakt laminant, vb. malzemelerin iç içe ve kombine olarak çalışabilmesi görsel bir zenginlik sağlamakta ve iç mimari tasarımcıların işini kolaylaştırmaktadır ofis bölmeleri kullanılan parçaların demonte özelliğinin olması ile istenildiği durumda sökülüp başka bir mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan İnşaat başlıklı makalemizde ara bölme, Ara Bölme İnşaatı ve bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye