FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ofis Bölme Derzli

by / Cuma, 29 Mart 2013 / Published in Genel

Derzli Ofis Bölme

Feco modüler bölme duvar sistemi, ölçüleri, modül tipleri, detayları, modül kaplama malzemelerinde kullanılan doğal ahşap kaplama, laminat ve melamin gibi çok çeşitli ürün seçenekleriyle kişiye özel, fonksiyonel ve dekoratif ortamlar yaratan, ileri teknoloji ürünü bir sistemdir. Feco modüler bölme duvar sistemleri; Almanya’nın önde gelen modüler bölme duvar üreticilerinden biri olan ve prestijli mekanlara imza atan Feco firması ile yapılan lisans anlaşması sonucunda Aspen Hadımköy Tesisleri’nde üretilmektedir.

Dolu ofis bölme modüllerin montajında kullanılan raylı klips sistemi ile sistem darbelere dayanıklı hale gelmekte ve modül birleşim detaylarında sorun oluşmamaktadır. Raylı klips sistemi bu avantajlarının yanı sıra montaj kolaylığı da sağlamaktadır.

Ürün yelpazesinde yer alan camlı ofis bölme  modüller bölme duvar, fabrika ortamında monoblok olarak, en temiz ve en hassas ölçüde üretilmektedir. Bu sayede şantiye ortamındaki, çalışma süresi hızlanmakta ve bu tozlu ortamların olumsuz koşullarından etkilenmemektedir. Camlı modüller ferah ve aydınlık mekanlar yaratmak amacıyla standart ebatların dışında isteğe uygun olarak daha değişik boyutlarda da üretilmektedirler. cagriinsaat.com 

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar Omegalı başlıklı makalemizde bölme duvar, ofis bölme ve omegalı ara bölme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye