FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ofis Bölme Jaluzili

by / Perşembe, 28 Mart 2013 / Published in Genel

Ofisinizdeki sıkıcı bölme duvar sistemlerinden kurtulmanın en etkili yoludur. istenildiğinde tamamen kapalı bir odaya istenildiğinde ofis içinde çalışanlarınızı kontrol etmenize yarayan bir çok alternatifi olan ofis bölme sistemleri çağrı ofis bölme olarak tasarımından projelendirmesi ve uygulanmasına kadar başarıyla sizlere hizmet sunmaktayız.

OFİS BÖLME SİSTEMLERİ KULLANILAN ÜRÜNLER :

Ofis bölme yapılırken öncelikle ral veya sizin istemiş olduğunuz 80mm kalınlığında alüminyum bölme duvar profillerine ihtiyaç duyulmaktadır. Daha sonra ise ofis bölme içine konulacak jaluzi ve sunta renkleri belirlenir ve sizlere en iyi hizmet sunmaya gayret edilir. Jaluzili ofis bölme duvar sistemlerini açıklayacak olursak…

modüler bölme duvar , sisteminde ahşap ve camın uyumu düşünülerek birlikte kullanılmaktadır.
jaluzi bölme duvar sitemine 16 veya 25 mm mikro jaluzi kullanılmaktadır.
jaluzi renk kartelasından renk seçimi yapılabilir.
jaluzili camlı ofis bölme sisteminde 4 – 5 – 6 – 8 mm kalınlığında düz cam kullanıldığı gibi temperli cam da kullanılabilir.
jaluzili bölme sistemleri yanı sıra şeffaf bir ofis ortamı istiyen müşterilerimize cam cama birleşim detayları sunarak rahat bir ofis kuruyoruz.
ofis bölme demontable oluşu, sökülüp yer değiştirilme özelliği çift cam arası jaluzi ile görsel ilişki kontrolü, ses ve ısı yalıtım, hafiflik sınırsız renk çeşidi ve uzun ömürlü olması sebebiyle ofislerin vazgeçilmezidir.
camlı ofis sistemlerinde , jaluzili demontable bölme duvar konusunda ki tecrübemiz, ürün yelpazesi genişliği ile ofis bölme sistemleri konusunda siz müşterilerimize yıllardır hizmet vermektedir.
ayrıca ofis bölme çift cam arası jaluzi ısıcam sistemi buton veya uzaktan kumanda edilebilir.
alüminyum ofis bölme profillerden oluşan konstrüksiyon yapısı, 80 mm kalınlığı ile cam jaluzi ve buton kullanılarak yapılan bölme duvar sistemleri hafif bir çözüm sunarak alçı veya tuğla duvar sistemlerine göre bina yükünü azaltmaktadır.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar Sistemleri Fiyatlari başlıklı makalemizde ara bölme fiyat, ara bölme fiyatları ve bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye