FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ofis İçi Bölme Duvar

by / Çarşamba, 29 Mayıs 2013 / Published in Genel

Ofisinizin İç mekan BÖLME DUVAR dekorasyon trendleri sürekli değişirken malzemelerin de aynı hıza ayak uydurması gerekiyor. Bölme duvar son dönemlerin en çok ilgi gören malzemelerinden biri bu yüzden çağrı inşaat olabildiğince bölme duvar sistemlerine yer vermeye ve bölme duvar seçimi konusunda sizleri bilgilendirmeye çalışacağım.Ülkemizde, yerli üretim olarak pek çok ürüne yüksek kalitede erişebiliyor olsak da bu malesef bölme duvar için geçerli değil. Gönül rahatlığı ile kullanılabilecek bölme duvar seçenekleri daha çok avrupa ülkelerinden çıkıyor.

Ofisinizde kullanmak için ithal bölme duvar arıyorsanız eğer bazı kriterlere de dikkat etmenizi öneririm. Mesela silinebilir olması en önemli özelliklerden biridir. Bu özelliğe sahip bölme duvar çeşitleri genelde alüminyum esaslıdır. Ayrıca ıslak hacimde yani mutfak ya da banyoda bölme duvar kullanmak istiyorsanız hem alüminyum hem de mdf tabanlı ürünleri tercih etmeniz daha doğru olacaktır.
Bölme duvar uygulaması ise çok basittir. Tabi ki kendiniz bu bölme duvar işine soyunun demiyorum ama en azından evde yapılan bir tadilatta toz ve yıkıntı sıkıntısını bölme duvar uygulatırken yaşamazsınız.Bölme duvar uygulaması aüminyum kargastan sonra bölme duvar yapılır. Böylece bölme duvar uygulama sonrasında hem herhangi bir koku sıkıntısı yaşamaz.

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar İşleri başlıklı makalemizde ara bölme, bölme duvar ve bölme duvar fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye