FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Cam Ofis Bölme Sistemleri

by / Perşembe, 26 Aralık 2013 / Published in Genel

Cam Ofis Bölme Sistemleri:  Cam ofis bölme sistemleri modüler yapısının sağladığı hızlı uygulama özeliğinin yanı sıra mekana uyumlu sistem çözümleri ile değişik mekanlar oluşturma imkanı sunmaktadır. Demonte özelliği ile zaman ve bütçe ve fiyatları konusunda oldukça ergonomik bir bölme duvar sistemidir. Cam ofis bölme sistemleri milimetrik ölçülerde temiz ve hızlı montaj edilmeye hazır olarak üretilir.Uygulama alanlarında cam, jaluzi montajı gibi işlemleri ortadan kaldırır ve ekonomiktir. Konstrüksiyonun ve sistem çözümlemeleri ile oldukça avantaj olup tüm mekânlara hızlı ve kolay bir şekilde monte edilir. Cam ofis bölme sistemleri ofis ve diğer çalışma alanlarına dekoratif yönünden de görsel bir şıklık kazandırır. Cam ofis bölme sistemlerinin faydaları saymakla bitmez belirli ölçüler dahilinde mekanların içsel bölümlere ayrılmasını sağlar. Bu noktada cam bölme sistemleri uygulandıkları alanlarda çoklu çalışma alanları oluşturulmasına yardımcı olur. Geniş mekânlarda kullanılmasının yanı sıra küçük ve dar mekânlarda da istenilen bölümlerin oluşturulmasını imkân sağlar. Diğer duvar sistemlerinden önemli bir farkı da kolay taşınabilir olmasıdır. Firmamızın kendi üretimi olan cam bölme sistemleri birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilmiş olup tüm TSE normlarını taşımaktadır.

Günümüzde çağdaş ve modern birçok ofis ve bir iş merkezinde kullanılan camlı bölme sistemleri tercih edilen bir sistem olarak görülmektedir. Konstrüksiyon açısından yapılardaki olası kusurları fevkalade bir estetik anlayışı ile içinde gizleyen cam bölme sistemleri şık ve konforlu mekanlara kavuşmanıza imkân sağlar. Öyle ki, ofislerinizde böyle bir uygulama düşünüyorsanız zarif ve ince yapısı ile Mekanı en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacağından emin olabilirsiniz. Tüm cam duvar, yatay camlı ve dikey camlı duvarlar halinde tasarlanan cam bölme duvar sistemleri cam duvarlarda az çerçeve çok cam kullanılarak tasarlanan çok şık cam bölme modelleri Mekanların ferah bir görüntüye kavuşmasının yanı sıra tüm ortamın güneşten yararlanmasını sağlayacaktır. Beton duvarlar ile hazırlanan bölümlere kıyasla o karanlık ve iç karartıcı ortamlarla cam bölmelerde karşılaşmanız söz konusu olamaz. Çift cam ofis bölme olarak uygulanan bu sistemlerde ayrıca iki cam arasına yerleştirilen yalıtıcı malzemesi sayesinde mekanı ses, toz ve ısı gibi rahatsız edici unsurlardan uzak tutar. Cam ofis bölme sistemleri ve bölme duvar daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Cam Bölme başlıklı makalemizde cam bölme duvar, cam bölme sistemleri ve cam ofis bölme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye