FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Seperatör Bölme

by / Cumartesi, 01 Haziran 2013 / Published in Genel

Seperatör Bölme
Seperatör bölme ofislerde açık olarak kullanılan ofis bölme sistemleridir. seperatör bölme yükseklik olarak diğer bölme duvar sistemlerinden daha kısa olup hava alabilir. seperatör bölme olan ofisler daha hızlı ısınır klima bütün ofise geçebilir üstten açık ofis olan seperatör bölme ısı yalıtım sağlar.

Seperatör bölme ofislerde açık planlı ofislerde kullanılır yüksekliği müşteri isteğine göre ayarlanır seperatör bölme kısa bölme duvar veya kısa ofis bölme olarak anılır bu seperatör bölme sistemlerinin yüksekliği 1,40 başlayıp 1,90 kadar çıkabilir. Müşterinin ofiste istemiş olduğu seperatör bölme yükseklik yapılabilir. Seperatör bölme fiyatlarına gelecek olursak istediğiniz seperatör bölme bağlı olarak fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Seperatör bölme ofisleri dağınık olmaktan çıkarır ve güzel bir görüntü oluşmasına yardımcı olur  seperatör bölme duvar sistemleri için bizlerden fiyat alabilir ve seperatör bölme keşfi isteyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar Tasarım başlıklı makalemizde ara bölme, ara bölme duvar ve ara bölme sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye