FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Yeni Ofis Bölme Sistemleri

by / Çarşamba, 19 Şubat 2014 / Published in Genel

Yeni Ofis Bölme Sistemleri: Yeni ofis bölme sistemlerini çağrı inşaat ofis bölme sistemleri ile keşfedin ofis bölme modellerinde neler oluyor ülkemize yeni gelen ofis bölme sistemleri fiyatları ve düşünebileceğiniz her şey çağrı inşaat web sitemizden bulabilirsiniz.  Konutlarda yada ofislerde avmlerde kullanılan bir çok kişinin takdir ettiği ofis bölme sistemleri teknolojiyi takip ederek kaliteden ödün vermeden hızlı bir yükseliş sergilemekte, Ücretsiz olarak ofis bölme sistemleri keşfi sunduğumuz bir çok müşterinin bizlere ilk sorusu ofis bölme sistemleri nasıl yapılır bugün sizlere ofis bölme nasıl yapılır anlatmaya çalışacağız.

ofis bölme sistemleri nasıl yapılır?

Ofis bölme sistemleri toplumda ve insanların var oluşundan bu güne hep ihtiyaç duyulan temel bir yapı elemanıdır, ofis bölme sistemleri nedir  bölme denince akla taş tuğla yahut toprak gelirdi günümüz teknolojisi geliştikçe ofis bölme sistemi kendini geliştiriyor ve yeniliyor. Taş duvar yerine ahşap cam veya alüminyum bölme kullanılıyor. Buda yetmiyor ofis bölme sistemleri içine ısı yalıtım ses özelliği ekleniyor hatta ve hatta jaluzi konularak uzaktan kumanda edilebiliyor. Artık eskisi gibi kum çakıl gibi yorucu beton duvarların yerini şeffaf ağır olmayan kolay montajı yapılan ofis bölmeler tercih ediliyor. Özellikle iç mekanda kullanılan ofis bölme sistemleri kendini günden güne yenileyerek teknolojiyi hızla takip ediyor.

Sizlere tasarım ve montajını yaptığımız ofis bölme sistemlerinden bahsedelim 80 mm genişliğine sahip mat eloksallı alüminyum bölme ofis içi çözümleridir. Bu sistemde ister monoblok ister hareketli ofis bölme sistemleri olarak kullanabilirsiniz bu ofis bölme sistemini yapmak çok basittir. Öncelikle montaj yerinde kesin ölçüler alınır sizin ofisinizde veya fabrikada imalat için hazır edilen ofis bölme profilleri toplanır, bu bölme duvar sisteminin yapımı şu aşamalardan geçilir. Öncelikle alüminyum profiller kesilir daha sonra ölçülere göre düzenlenir bütün kenarlara klips ve vidalama yapılır. Ardından yerinde montaja başlanır lazer ile montaj bittikten sonra tek taraflı olarak ahşap veya camlar giydirilir. Daha sonra iç camlar temizlenir jaluziler takılır ve diğer tarafa ait camlar takılır. Ofis bölme nasıl yapılır anlatmaya devam edelim son olarak kapanan camlar temizlenir fitilleri takılır iki cam arasında bulunan jaluziler için buton veya uzaktan kumanda montajı yapılarak bölme duvar montajı tamamlanmış olur. Yukarıda sizlere ofis bölme sistemleri nasıl yapılır anlatmaya çalıştık umarım başarılı olduk. Gelelim bir diğer konu olan ofis bölme sistemleri fiyatları bu soruyu yanıtlamak için bir kaç örnek vererek göstermek istiyoruz çünkü ofis bölme sistemleri fiyatları değişkenlik göstermektedir.

ofis bölme sistemleri fiyatları

Ofis bölme sistemleri fiyatları ne kadardır ofis bölme sistemleri fiyatları nasıl hesaplanır sizlere uzun bir örnekle anlatmaya çalışalım daha önceki yazılarımızda anlattığımız gibi ofis bölme sistemleri veya bölme duvar sistemleri hesaplaması yapılırken EN – BOY ölçüleri çarpılarak ofis bölme fiyatları verilir.

Ofis Bölme Sistemleri Fiyatlandırma Örneği:
Birinci birim EN ikinci birim BOY birim Ortalama ofis bölme sistemleri fiyatları ortalama olarak TL bazında verilir. 
En 1/ 6.70 En 2/  4,80 En 3/  6,43 Boy/ 2,85  öncelikleri enleri toplayalım 6,70+4,80+6,43=17,93 Metre
17,93 Metre çarpı boy 17,93 * 2,85 = 51,10 m2 Şimdi bulduğumuz metrekare üzerinden ofis bölme sistemleri fiyatlarını verebiliriz. Burda önemli olan hangi model ofis bölme sistemlerini seçeneğinizdir. Çünkü ahşap ofis bölme sistemleri ile camlı ofis bölme sistemleri arasında bir miktar fiyat farkları vardır siz kesin ofis bölme fiyatları almak için bizlerden yardım alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan bölme duvar nasıl yapılır başlıklı makalemizde bölme duvar nasıl yapılır ve ofis bölme nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye