FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Bölme Duvar

by / Perşembe, 01 Kasım 2012 / Published in Genel

Bölme Duvar

Ofislerde özel bir çalışma alanı oluşturmak için kullanılan bölme duvarlar demontable bölme duvar derzli bölme duvar ve ara bölme gibi kategorileri bulunmaktadır. Çalışma alanlarını kısmen kapatılması ya da yan yana ayrıldığı alanlar gerektiğinde mükemmel bir alternatif sağlar. Yüksekliği eni ve boyu ayarlanabilen bu sistemlerin boyu ve yüksekliği müşteri isteğine göre değişmektedir. Gürültülünün yüksek olduğu çalışma mekânları için tasarlanan bölme duvarlar, çalışan personelin sesini dışarıya verme özelliği sayesinde çok daha huzurlu ve sakin çalışma ortamları oluşturulmasına imkân sağlar. Tüm bu çözümleri size takdim ederken ses yalıtım özelliği ile ilgili standart ve yönetmelikleri; esas alınmaktadır. Bölme duvarlarda kullanılacak yalıtma tabakası, bu sistemlerde müşterinin talep ettiği performansa göre belirlenir. Bölme duvar üretimi de yapan inşat firmamız, usta ekip ve kadromuzla siz değerli müşterilerimizin istediği kalitede ve modellerde ofisleriniz için en doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır.

Bölme Duvar Nasıl Yapılır:
Yapılarınız için en önemli yapı malzemelerinden biri olan bölme duvar yapılışına kaba inşaat sonrasında yapılan tuğla duvar çalışmasından sonra geçilir. Ofisinize uygun bir şekilde düzenlenen bu sistemler ofislerinizin daha modern ve şık bir görünüm oluşturmanıza olanak sağlar. Taş yünü, cam yünü ya da metal malzemelerden yapılan asma tavan seçenekleri ile oldukça geniş bir seçenek dâhilinde sunar. Mevcut ofisleriniz için bölme duvar yenileme ve yeni kuracağınız ofislerde farklı çalışma alanları oluşturma işlerinde uzman kadromuzla sizlere bölme duvar konusunda yeni projeler hazırlıyoruz.

Bölme duvar işlerinizde sarsılmaz güven, ilkesi ile üretimin her aşamasında firmamızın gösterdiği titizlik hızlı ve yüksek hizmet kalitesi yeni inşaatlar ve mekânlarınızdaki yenileme işleri için bize ihtiyaç duyduğunuz her an yanı başınızdayız. Montaj süresinin kısalığı ve uzun ömürlü kullanımıyla oldukça ekonomik olan bu sistemler değişik ürün modelleri, Modül, malzeme ve farklı renk seçenekleri ile ofislerinize görsellik katar. Tüm bunlara ek olarak içerisinde bulunan su molekülleri sayesinde bulunduğu ortamın nem dengesini korur. Mekânlarınız için çalışma alanları sağlar. Bölücü panel olarak ta kullanılan bölme duvarlar ofis ve iş yerlerinizdeki verimliliği üst seviyeye çıkmasına olanak sağlar. İsteğe göre bölme duvarlar, camlı bölme duvar ya da kapalı dolu bölme duvar şeklinde kullanabilir. Bu sistemler sizlere en iyi bölme duvar görünümü kazandırır. Bölme duvarlar cam bölme duvar veya alçıpen bölme duvar ünitelerine kıyasla daha kullanışlı ürünlerdir. Aslında bölme duvarlar alçıpan bölme duvar veya cam bölme duvar ünitelerine kıyasla daha sade ürünlerdir Bu arada unutmadan alçıpan bölme duvarlar toz kir bırakırken demontable bölme duvarlar kir leke ve pas tutmaz.

Bölme duvarlar, isteğe göre kısa bölme duvar veya tavana kadar bölme duvar olarak uygulanmakta olup, hareketli bölme duvar sistemleri de mevcuttur. İşyerlerini daha büyük bir alanlara taşımak zorunda kalmadan yeni çalışma alanları oluşturmak için mükemmel çözümler sunmaktadır. Ofis bölmeler oteller, okullar toplantı ve eğitim salonları ofisler gibi yerlerde kullanılmaktadır. Tüm bunlara ek olarak hızlı ve kolay montaj özelliği ile kurulumu kısa sürede yapılır. Ayrıca bölme duvar Ofis ve işletmelerin şekline göre istediğiniz şekilde düzenleyerek daha modern bir görünüm oluşturmanıza olanak sağlar. Bölme duvar sektöründe bir numara olan çağrı inşat firmamız uzman ekip ve kadrosu ile en iyi bölme duvar sistemlerin artık en iyi şartlarda sahip olabileceksiniz.

Bölme duvar sistem olarak dünyanın en iyi sistemlerinden biridir yapımı basit ve hızlıdır. İsmi demontable ”bölme duvar” veya derzli bölme duvar sistemleri ile aynı olan bu ürün bir dünya ürünü olup sizlere 2 yıl boyunca garanti verebilen tek üründür. Montajı hızlı yapılabilen bu duvar bölme sistemleri hızlı keşif sonrası sizlere ve ofislerinize mükemmeliyet sağlar yapınıza sağlam temeller kurar. Ofisinizin ister yapımı devam etsin isterse bitsin demontable bölme duvar sistemleri her an kurulabilen bir sistemdir. Çünkü bu duvar bölme sistemi diğer alçıpan göre ofisinizi kirletmez toz yapmaz. Siz en iyisi en kısa bir zaman içinde ofisinize ”bölme duvar” yaptırın.

Bölme duvar sistemleri metal konstrüksiyon üzerine alçıpan vidalama suretiyle meydana getirilen bölme duvar sistemleridir. Bölme duvar isteğe bağlı olarak sese ısıya suya ve yangına dayanıklı malzemeler ile daha kullanışlı hale getirilir. Bölme duvar içine izolasyon malzemesi olarak taş yünü izocam strafor likit mebran kullanır. Bölme duvar ülkemizde hızla yaygın hale geldi. Bölme duvar işleri konusunda kendini ispatlamış olan firmamız sizlere en uygun bölme duvar fiyatı vererek sizlere bölme duvar yapımında yardımcı olmaktan gurur duyarız. Bölme duvar modellerimiz hakkında bizden geniş bilgi almanız mümkündür. Web sitemiz üzerinden bölme duvar örnekleri ile ilgili seçim yaptığınızda belirttiğiniz örneğin adını bize söylemeniz yeterlidir. Bölme duvar fiyatları konusunda ise bizlere dönüş sağlayarak bilgiler alabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Ofis Bölme başlıklı makalemizde ofis bölme, ofis bölme sistemleri ve ofis bölmesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye