FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ara Bölme Sistemleri

by / Çarşamba, 14 Kasım 2012 / Published in Genel

Ara Bölme Sistemleri
80 mm genişliğindeki alüminyum profillerin içine çift taraflı olarak kaplama levhalar ve camların yerleştirilmesi ile oluşturulur. Oluşturulan sisteme ara bölme sistemleri denir.Her iki mdf veya suntanın arasında da izolasyon ve dolgu malzemesi olarak camyünü veya kaya yünü bulunur. Ara Bölme Sistemleri Ses Kirliliğine Karşı İzolasyon Sağlar.

Ara Bölme Sistemleri İhtiyaç Sahiplerinin Gereksinmelerine En Esnek Ve Estetik Çözümleri Sunabilen Gelişmiş Bir Sistemdir.
Bu Sistem Müşterinin Aşağıdaki İsteklerine En Kolay Ve Optimum Çözümleri Verebilmektedir. Alüminyum profillere elektrostatik toz boya ile Ral standartlarındaki renklerin tümü uygulanabilir. Ara Bölme Sistemleri Çift Cam Arasındaki Jaluzi Açıkken Şeffaflık -Kapalıyken Duvar Görüntüsü Verir. Ara Bölme Sistemleri Klasik Tuğla Duvarlardan İnce Olduğundan Mekanda Alan Kazandırır. Ara Bölme Sistemleri Özel Köşe Dikmesi İle 360 Derece Açı Ayarlanabilir, Ara Bölme İstenilen Kavis Verilebilir. Ara Bölme Sistemleri Isı Yalıtımı Sağlar. Ara Bölme Sistemleri Sistemdeki Ölçüler Ve Modeller Sizin İsteğinize Ve Seçtiğiniz Renklere Göre Üretilir.
Arasına ithal jaluzi yerleştirilmiş çift camlı, jaluzisiz çift camlı veya tek camlı olarak tasarlanmış ara bölme sistemleri demontabledir. Tasarımların zorunlu kıldığı hallerde farklı boyutlarda özel üretim yapılabilir.

Bir önceki yazımız olan Ara Bölme başlıklı makalemizde ara bölme, ara bölme duvar ve ara bölme sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye