FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

İstoç Oto Market

by / Pazartesi, 07 Ekim 2013 / Published in Genel

İstanbul bağcılar ilçesine bağlı mahmutbey’de bulunan ülkemizin ilk ve tek oto marketi olarak zihinlere kazınan istanbul toptancılar sitesinde bulunan istoç oto market içindeki ofis bölme duvar sistemleri tamamlandı. Yapımına 2000 yılların başında başlanan istoç oto market yavaş yavaş dolmaya başlıyor. Türkiye nin bütün bölgelerindeki galeri sahipleri yavaş yavaş istoç oto markette yerlerini almaya başladı.

Çağrı inşaat  bir çok projede yer aldığı gibi istoç ticaret merkezinde bulunan kale otomotiv, güney saray otomotiv,mercedes benz has otomotiv ofislerinde mükemmel çalışmalar tamamladı. Güney saray otomotivde yaptığı ofis bölme sistemleri ve bölme duvar sistemlerinde yatay bölmeler halinde modüller bölme duvar kullandı. Ahşap renkleri ve ofis dizaynlarını mimar Hasan Ertekin ile yürüten çağrı inşaat yakın zamanda güney saray ofislerini sahiplerine full dekorasyonu bitmiş şekilde teslim etti. Mercedes benz has otomotiv’de yapmış olduğumuz çalışmalar ise yerden tavana kadar mükemmel bir görünüm ile bütünleşti sito web dell’azienda. Öncelikle seramik imalatlarında kütahya seramik tercih edildi. Bir haftalık çalışma sonrasında seramik imalatımız tamamlandı. Ardından ofis düzenleme işlerinde bölme duvar ile başladık 13 adet yönetici sekreter ara bölmesi yapıldı ardından karşılama bankosu yapıldı. Geçtiğimiz günlerde resmi olarak açılışı yapılan has otomotiv istoç oto market yöneticileri bizlere teşekkür mektupu yolladılar. Bizler çağrı inşaat ailesi olarak çeyrek asırdır sizlerin bölme duvar,ofis bölme konularında çözüm ortağınız.

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar Sistemleri Ofis başlıklı makalemizde bölme duvar, bölme duvar sistemleri ve ofis bölme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye