FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Baltech Bölme Duvar Sistemleri

by / Cuma, 12 Nisan 2013 / Published in Genel

Merhabalar ;

Çağrı İnşaat ailesi olarak Beşiktaş Etiler de bulunan Azerbaycan ve Türk iş adamlarını büyük ortaklığıyla kurulan Baltech A.Ş. VE Azer İnşaat A.Ş. firmalarını inşaat alanın da geniş ve dekoratif işlem yelpazesine sahip olan bölme duvar sistemlerinde Çağrı İnşaat’ı seçtikleri teşekkürü bir borç bilirim.
Uygulamasında net ve pratik çözümleriyle müşterisine aydınlık düşünceler sağlayan genç kadromuzun bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle hep bir adım daha ileri gitmeyi kendimizi şartladık . Bunun gibi yapmış olduğumuz işlerden sonra aldığımız teşekkürler ve müşteri memnuniyetiyle İç Mimari tasarımda bizde varız demekten hiç çekinmedik.
Gelelim uygulamış olduğumuz projenin içeriğine müşterimiz bizden Mimar ve Mühendis kadrosu için ses yalıtımına uygun ve ferahlatıcı görünümde bir ofis projesi istenmiş ofis mobilyaları mevcutta bulunan ofis mobilyalarını kullanmak istediklerini dile getirmişlerdir.Çağrı İnşaat ailesi olarak ofis bölme,bölme duvar ve ses yalıtımına önem verildiği için yarım camlı(alttan masa yüksekliğinde ahşap üsten kapı bitiş noktasından itibaren ahşap ve orta kısımda ferah bi ortam oluşturmak amacıylada çift cam arası jaluzili)uygulama kullanılmış geç saatlere kadar süren çalışmamızla 5 gün süren şantiyemiz olmuştur.
Etik değerlerimizi her zaman ön planda tutarak müşteri memnuniyeti rehber alarak dürüst ve güvenilir işler çıkarmak ön koşul olarak benimsedik.

SAYGILARIMLA

Sinan Yaşar ŞANS
General Manager

Bir önceki yazımız olan Msi Türkiye Bölme Duvar Tamamlandı başlıklı makalemizde ara bölme, ara bölme uzmanı ve bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye