FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Bölme Duvar Ofis

by / Perşembe, 26 Eylül 2013 / Published in Genel

Bölme Duvar Ofis:
Ofisler için kullanılan bölme duvar sistemleri zemin ve tavan işleri bittikten sonra kurulmaktadır. Ofis içi bölme duvar modelleri arasında müşterinin isteğine göre ayarlanan ürünlerimiz hızlı bir şekilde montaja hala getirilmektedir.
Bölme Duvar Ofis Nedir:
Bölme duvar ofis birbirinden ayrı bağımsız odalar oluşturmanızı sağlayan alüminyum yada demir kullanılarak yapılan katı bir maddedir. bu ofis bölme duvar odalar hastaneler dershaneler gibi alanların birbirinden bağımsız bir hale getirmek için kullanılır. Bölme duvar sistemleri geniş alanları daraltmak mevcut alanı küçülterek farklı odalar oluşturmanıza olanak sağlayan sistemdir. Ayrıca bölme duvar sistemleri ofisinizde estetik ve fonksiyonel bir ofis bölme oluşturmanın en modern yoludur. Bu ofis bölme duvar sistemleri mevsimsel değişikliklere göre hareket eden bir sistemdir. Güneş alabilir açılıp kapanabilir istenildiğinde güneşin zararlarından korunabilir. Son derece kullanışlı olan bölme duvar ofis için dayanaklı alüminyum sistemlerden yapılmış olup yüze yakın renk seçenekleri ile sizlerin zevklerine sunulur.

Bölme Duvar Sistemleri Faydaları Nelerdir:

  • Ofis bölme duvar sistemleri alüminyum sistemlerden yapılmış olup binanıza yük getirmez
  • Yangına dayanıklı e1 belgesine sahip bir üründür.
  • Ofis bölme duvar sistemlerini ofisinize yaparken herhangi bir ruhsat almanıza gerek yoktur
  • Mevcut projede değişiklik yapılmasına gerek yoktur.
  • Ofisler için ideal bir sistem olup ofisinizin ömrünü uzatır sıva alçı boya gibi ekstra zaman kaybı oluşturmaz.
  • Kalınlık olarak 80 cm olduğundan fazla yer kaplamaz çift taraflı kullanılan camlar 4 mm olduğundan ses ve ısı kaybını sıfıra düşürür..
  • bölme duvar çok basit bir yapıya sahip olduğu için işçilik gerektirmez
  • montaj sırasında zamandan tasarruf edersiniz.

Bölme Duvar Nasıl Yapılır.

Bölme sözcük anlamı olarak bir bütünü oluşturan parçaların her biri, kısım bölme oluşturulması devir edilmesine denir.örnek olarak bölme duvar bir okul ya da üniversitenin herhangi bir bilim ve uzmanlık dalında eğitim sağlayan birimlerinden her biri, departmanı bölmeye yarayan bölme duvar sistemlerine verilen isimdir. Bölme duvar genişletme ve küçültme işlemlerinizi de rahatlıkla yapabilme imkanına sahipsiniz. bölme duvar ses ve ısı yalıtımı isteyen kişiler için de çözümleri vardır. bölme duvar istenilen ses ve ısı yalıtımı değerlerine göre yapılabilmektedir. bölme duvar sistemlerinin güzel özelliklerinden biri de ph değerinin insanla eşit olmasıdır. bakteri üretmez bir yapısı bulunmaktadır ve ayrıca da bölme duvar depremden çok az etkilenmektedir. çünkü bölme duvar hafif bir yapısı bulunmaktadır. bölme duvar tuğladan bile 9 kat daha hafif özelliktedir. çok esnek bir yapısı bulunmakta ve depremlerde esnek yapısı sayesinde yıkılmaz ve patlamazlar. bazı ofisler standart oranlara göre daha nemlidir. bölme duvar, nem oranını dengelemekte ve yangına karşı dayanıklı olma gücü vardır. böylelikle bölme duvar sizlere bu konuda da avantaj sağlamaktadır.

Bölme Duvar Fiyatları:

Bölme duvar fiyatları, en ve boy çarpılarak çıkarılmaktadır. Yani bölme duvar fiyatı nasıl hesaplanır diye soracak olursanız yapılacak bölme duvar eni ve boyu çarpılır ve bölme duvar fiyatları ortaya çıkar. Bölme duvar fiyatları aslında değişmektedir, Bölme duvar fiyatı artık hepinizin malumu bölme duvar ürünlerde çeşitlilik çok fazladır her bölme duvar sisteminin kalınlığı ürün kalitesine göre bölme duvar fiyatları değişmektedir. Ucuz bölme duvar kalitesine göre değişmektedir. En pahalı bölme duvar sistemi veya en ucuz bölme duvar fiyatları, modüler olanlardır. ancak modüler bölme duvar fiyat seçenekleri de vardır. Demontable bölme duvar sistemleri hem sizlerin ihtiyacını hem de ofisinizde şık bir görüntü oluşmasına olanak tanır. Bölme duvar konusunda en iyi çözüm demontable bölme duvar sistemleridir bölme duvar sistemi 80 mm kalınlığı olması ve bölme duvar çift cam arası jaluzi olması tercih nedeni yapmaktadır. Bölme duvar nedir bölme duvar nasıl yapılır sorularını yanıtlamış olduk. Bizler bölme duvar sistemleri olarak izmir bölme duvar bursa bölme duvar konya bölme duvar olmak üzere Türkiye bölme duvar firması olarak hizmet vermekteyiz özellikle İstanbul bölme duvar alanlarında hızla gelişmekteyiz. Bizlerden bölme duvar fiyatları alabilir ve bölme duvar ücretsiz keşif yararlanabilir bölme duvar fiyatı alabilirsiniz bölme duvar fiyatları için kesin bir bölme duvar fiyatı öğrenmek için lütfen bizden keşif talebinde bulunun bölme duvar fiyatları ve bölme duvar keşif ücretsizdir.

Bir önceki yazımız olan Ofis Dekor başlıklı makalemizde ara bölme, bölme duvar ve ofis bölme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye