FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Bölme Duvar Seçin

by / Cuma, 15 Mart 2013 / Published in Genel

Bölme Duvar Seçimi

Ofisinizde kullanacağınız bölme duvar sistemleri siz seçin bölme duvar yapılırken öncelikle yapılacak keşif sonrası kesin metrajlar alınarak hangi bölme duvar yapılacak ise ona göre bölme duvar fiyatı verilir.
Peki bölme duvar fiyatlarında hangi sistem daha pahalı hangi sistem daha maliyet açısından düşüktür bölme duvar yaklaşık olarak 7 veya 8 türdedir bunlar yatay camlı bölme duvar yarım camlı bölme duvar modüller bölme duvar derzli bölme duvar gibi bölümlere ayrılır bölme duvar yapılacak ofisinizin güneş alıp almadığı cephenin hangi tarafa baktığı elbette önemlidir.Yatay camlı ofis bölme duvar sistemleri yaptırmak isterseniz ofisiniz aydınlık ve ferah gözükür yarım camlı ofis bölme duvar yapılan ofislerde hem maliyet düşer hem ışık problemi olmaz fakat odada insanlar çalışmayacak oda sadece depo olarak kullanılacaksa o odada dolu bölme duvar sistemleri kullanılır. derzli bölme duvar ve demontable bölme duvar arasındaki farklara bakacak olursak demontable sistem her zaman başka ofislere taşınabilir.derzli bölme duvar sistemlerinde bu olay mümkün değildir. Bölme duvar sistemleri açısından en güzel olan sistem demontable bölme duvar sistemleridir. Bu bölme duvar sistemi hareket edebilir başka ofislere taşınabilir.

Bölme Duvar Sistemleri

Bölme duvar fiyatları yatay camlı bölme duvar fiyatı ve yarım camlı bölme duvar fiyatları arasında elbette farklar vardır. Ofisinizde modüller bölme duvar kullanmak isterseniz öncelikle yerine gelir ölçüleri alır ve depomuzda yaparak sizlere teslim ederiz. Demontable bölme duvar sistemleri ise tamamen bütün işleri şantiye ortamında montajı tarafımızdan yapıldığından hızlı ve sıfır hata ile üretilir. Sizlere yatay camlı bölme duvar,yarım camlı bölme duvar,derzli bölme duvar sistemleri ve modüller bölme duvar sistemleri hakkında bilgi vermeye çalıştık. Bizlerden demontable bölme duvar sistemleri alabilir bölme duvar sistemleri hakkında yardım alabilirsiniz. Bölme duvar sistemleri çağdaş ofislerde kullanılmak üzere yapılan şeffaf ve göz alıcı sistemlerdir.

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar Artıları başlıklı makalemizde bölme duvar, bölme duvar artıları ve bölme duvar işçilik hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye