FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Bölme Duvar Yeni Ürünler

by / Salı, 09 Nisan 2013 / Published in Genel

Bölme Duvar Sistemleri Yeni Ürünleri

Bu güne kadar sizlere yatay camlı bölme duvar yarım camlı bölme duvar yatay camlı bölme duvar yarım camlı bölme duvar sistemleri gibi bir çok ürün sunduk. Bölme duvar sistemleri konusunda Türkiye’de hep öncü firma olduk. Çağrı inşaat bölme duvar sistemleri yeni bir bölme duvar sistemleri ile karşınızda snap bölme duvar sistemleri, Snap modüler bölme sistemi ile çok daha net detaylar ve yüksek kalite hedef alınmıştır.Snap modüler bölme sistemini diğer sistemlerden ayıran en büyük özelliği hem düşeyde hem de yatayda 6 mm derzler oluşturmasıdır.

Bölme duvar sistemleri camlı modül ve dolu modül seçeneklerinde farklı uygulama tipleri ile sınırsız tasarım imkanı sağlanmaktadır. Modülleri yatay olarak kullanılabildiği gibi düşey olarak da kullanma imkanı bulunmaktadır.
Snap modüler bölme duvar sisteminde camlı modüllerde 2 x 4 mm veya 2 x 6 mm düz şeffaf cam, kumlu cam, özel film kaplama, ve renkli camlar kullanılabilmektedir. Ayrıca isteğe göre çift cam arası jaluzili olarak da uygulama imkanı vardır.

Snap modüler bölme duvar sisteminde dolu modüllerde farklı panel seçenekleri ile mekana tasarımınızın rengini yansıtabilirsiniz. Paneller E1 standartında 18 mm olarak kullanılmaktadır. Melamin , ahşap kaplama , kumaş kaplama gibi panellerin yanı sıra son zamanlarda ses izolasyonun öneminin artması ile üretimine Türkiye de de başlanan akustik paneller ile ses yalıtımlı mekanlar kurabilirsiniz.
Snap modüler bölme duvar sisteminin ana konstruksiyonu alüminyum profillerden oluşmaktadır. Ses yalıtımı için tüm profillerin üzeri yalıtım bandı ile izole edilmiştir. Böylece yüksek derecede ses yalıtımı sağlanmıştır. Fabrikada montajı yapılan camlı üniteler ve paneller özel yay ve klipsler ile kontruksiyona monte edilir. Böylece proje değişiklerinde çok kolay sökülebilir ve tekrar montajı yapılabilmektedir. Snap kapı modülleri yine sisteme uygun olarak farklı seçenekler sunmaktadır. Cam ve ahşap kanat alternatifleriyle hazırlanan Kapı modülleri özel ayarlanabilir menteşe sistemi ve isteğe göre farklı kilit seçenekleri ile kullanılabilmektedir.

Çağrı inşaat sizlere snap bölme duvar sistemleri ile tanıştırmaya hazırlanıyor sizlerde çağrı inşaat bölme duvar sistemlerini seçin ofisinizde şeffaf ve mükemmel görüntüler oluşturmaya başlayın.çağrı inşaat bölme duvar sistemleri dünden bu güne yüzlerce bölme duvar sistemini sundu sizde çağrı inşaat bölme duvar sistemleri ile çalışmaya başlayın bir adım önde olun.

Bölme Duvar

 

ofis bölme duvar

bölme duvar sistemleri

bölme duvar nedir

bölme duvar nasıl yapılır
bölme duvar fiyatları

 


Gibi diğer güncel bilgileri www.cagriinsaat.com öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Duvar başlıklı makalemizde ara bölme, ara bölme sistemleri ve bölme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye