FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ofis Bölme Sistemi

by / Cumartesi, 08 Haziran 2013 / Published in Genel

Ofis Bölme Sistemi Nedir

Hızlı bir şekilde montajlanan hafif malzemelerden oluşmasına karşın uzun seneler boyunca kullanım imkanı sunan ofis bölme sistemleri, çalışma alanlarının daha kullanışlı bir hale gelmesini ve şıklık kazanmasını sağlayan çok fonksiyonlu ünitelerdir. Modüler, derzli, dolu, yarım ve tam camlı, yatay camlı, cam cama, seperatör ve daha da birçok farklı sistem arasından tercih yapılabilmekte; tüm bu sistemler aynı çalışma alanı içinde farklı dizaynlarla kullanılabilmektedir. Yangına dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanım hedeflenerek geliştirilen bu dayanıklı ofis bölme sistemleri, hafif olduğu için bina yükünü düşünmeye gerek kalmadan tüm çalışma alanlarında kullanılabilir. Çalışma ortamındaki yapısal kusurların göz önünden kalkmasını sağlayan bölme sistemleri ayrıca telefon ve elektrik kablolarının geçişine de imkan sağlar.

Çalışma alanlarında kullanılan elektronik cihazların sebep olduğu kötü kablo görünümünün tamamen ortadan kalkmasını sağlayan kablo saklama ünitelerine sahip olan bölme sistemlerinin yüzeyinde her türlü priz de kullanılabilmektedir. Özel izolasyon malzemelerinin uygulanmasına da imkan sağladığı için bölme ihtiyacını karşılarken aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı da sağlanabilir. Gürültülü çalışma alanlarında dahi bölme duvar sistemi ile oluşturulan ofislerde sessiz bir çalışma ortamı oluşturulabilmekte, çalışanın ofis içinde konuştuklarının dışardan duyulması da engellenebilmektedir. Çalışanların bireysel alanlara sahip olması ve daha verimli bir biçimde çalışması için farklı ofis uygulamalarında kullanılan bölme sistemleri ayrıca toplantı ve bekleme odası gibi farklı alanlar için de kullanılabilmektedir.

Cam yüzeylerin şık, ferah ve ışık geçişine imkan sağlayan saydam yüzeylerinden de yararlanma imkanı sunan bu bölme sistemleri, çalışanların daha aydınlık ortamlara sahip olmasını sağlamaktadır. Müşterilerin firmayla ilgili izlenimlerinin pozitif yönlü değişmesini sağlayan tam cam bölme uygulamaları, firmanın şeffaflığa gösterdiği önemin de ifade haline dönüşmektedir. Demonte edilebilme avantajına da sahip olan bölme sistemleri çok hafif olduğu için kolayca taşınarak farklı mekanlarda kullanılabilir, ekstra masraf yapılması gerekmez. Ayrıca örme duvarla kıyas götürmeyecek kadar ince olan bölme profilleri, çalışma alanından maksimum derece istifade edilmesine olanak tanır. Uzun ömürlü malzemeler oldukları gibi kullanım süresince bakım görmeleri de gerekmez. Daha fazla bilgi için çağrı inşaat web sitemizi inceleyebilir, detaylı bilgi ve keşif için bizi arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar başlıklı makalemizde bölme duvar, bölme duvar sistemleri ve duvar bölme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye