FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Duvar Bölme Özellikleri

by / Pazartesi, 06 Mayıs 2013 / Published in Genel

Duvar Bölme Özellikleri Nelerdir

Farklı alanlarda hizmet veren her ölçekten ticari işletmede ihtiyaç duyulan alan bölme duvar gereksinimlerinde tercih edilebilecek en ekonomik, fonksiyonel ve şık alternatif  bölme duvar sistemleridir. Birçok uygulamaya göre işletme sahiplerine en kısa hem de uzun vadede avantaj sağlayan bölme duvar sistemleri, işletme için en fazla avantaj sağlayacak malzemeden üretilebilmektedir. Zeminden tavana kadar tamamen camdan oluşan bölme duvar üniteleri kullanılabileceği gibi; alüminyum profil veya çelik konstrüksiyon ile güçlendirilmiş ahşap uygulamalardan yararlanmak da mümkündür. Hafif yapısı ile alçıpan ünitelerle de ihtiyaçların son derece ekonomik bir biçimde karşılanması mümkündür. Tercih edilen sistemin yapısı ve malzemesi fark etmeksizin düşük bir ilk maliyete sahiptirler. Ayrıca dayanıklı oldukları için uzun senelerce kullanılabilir ve bu süre zarfında herhangi bir bakıma gerek duymazlar.
Yapı ağırlığını tehlike yaratacak şekilde arttırmayan son derece hafif bir yapıya sahip olan bölme duvar ünitelerinin birçok farklı binada kullanılması mümkündür. Şık tasarımlarıyla her işletmenin ofis dekorasyonuna değer katan bu sistemlerin renk ve desen konusunda da pek çok farklı seçeneği bulunmaktadır. Tamamen cam ya da yarı cam uygulamalarda ofisin dekorasyonuna göre renkli cam kullanılması mümkündür. Renkli cam uygulamaları ofis ortamının daha yüksek enerjili olmasını ve bu şekilde çalışma alanının sıkıcı atmosferden kurtulmasını sağlar. Cam yüzeylerde renk seçeneği dışında desen kullanılması da mümkündür.

Hafif ve dayanıklı yapıları ile modüler olarak imal edilen ve bu sayede pratik bir biçimde montajlanan duvar bölme sistemler, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda siparişle özel olarak da üretilebilmektedir. İnce bir yapıya sahip olduğundan dar mekanlarda tercih edilmeleri halinde kullanım alanından daha fazla istifade edilmesi sağlanabilir. Ofis çalışanlarına bireysel kullanım alanı oluşturmak için kullanılan bu sistemlerde cam yüzeylerin tercih edilmesi ile tüm çalışanların birbiriyle ve müşterilerle göz teması kurması da sağlanabilir. Ofis ortamının işletmenin şeffaf hizmet anlayışının simgesi olarak ferah bir ortama sahip olmasını sağlayan bu uygulamalar, işletme sahiplerinin ve yöneticilerin de ofis üzerindeki hakimiyetini arttırmaktadır. Bölme duvar sistemleri düşük maliyeti ile küçük, orta ve büyük ölçekli tüm ticari işletmeler tarafından kullanılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ofis Bölme Duvar Yapıldı başlıklı makalemizde ara bölme duvar, bölme duvar ve bölme duvar fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye