FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ofis Bölme Sistemleri ve Bölme Duvar

by / Salı, 04 Haziran 2013 / Published in Genel

Ofis Bölme Sistemleri ve Bölme Duvar

Uzun süreli kullanım imkanı sağlayan dayanıklı materyallerden kullanılan ofis bölme sistemleri ve bölme duvar çalışma alanlarındaki alan bölme ihtiyaçlarına fonksiyonel çözümler sunan ofis bölme sistemleri, hafif olmasına rağmen oldukça yüksek mukavemete sahiptir. Su ve rutubete dayanıklı olmasının yanı sıra yangına da dayanıklı olarak üretilebilen bu bölme duvar sistemlerinde isteğe bağlı olarak çelik ve alüminyum profiller de kullanılmakta, bu şekilde çok daha yüksek dayanıklılık sunulabilmektedir. Her işletmenin ihtiyacına cevap verebilen ve istenen her boyutta üretilebilen ofis bölme sistemleri telefon ve kablo geçişlerine imkan sağlamakta, her türlü priz kullanılabilmektedir. Çalışma alanındaki mevcut yapısal kusurların da şık geçişlerle ortadan kaldırılmasına imkan sağlayan bu sistemler ayrıca kolayca sökülüp takılabilmekte, hafif oldukları için de rahatça tanışabilmektedir.

Binaların yükünü arttırmayacak kadar hafif ancak seneler boyunca herhangi bir bakım görmeden kullanılabilecek kadar da sağlam olan ofis duvar bölme sistemlerinin kullanımı ile çalışma ortamlarında maksimum alandan istifade edilebilmektedir. Örme duvarlar gibi kullanım alanını daraltmayan ve ölü alanlar oluşmasına imkan sağlamayan bu bölme sistemleri ile geniş kullanım alanından maksimum yarar sağlayacak biçimde yararlanmak mümkündür. Dolu ara bölmeler kullanılarak çalışma alanında dışardan görünmesi istenmeyen depo ve arşiv odaları yaratılabilecek gibi, aynı çalışma alanı içinde tümden cam uygulamalar ile ışık geçişi sağlanan ferah ortamlar da oluşturulabilmektedir. Zeminden tavana kadar uzanan tümden cam sistemlerin uygulanması ile doğal ışıktan da azami şekilde yararlanılabilir. Bu şekilde çalışma ortamlarının çok daha ferah bir atmosfer kazanması da mümkün olur.

Şirketimiz çağrı inşaat jaluzi uygulamalardan tamamen modüler sistemlere her işletmenin gereksinimlerini karşılayabileceği kadar fazla seçeneğe sahip olan bölme sistemlerinin ilk maliyeti de oldukça düşüktür. Hızlı bir şekilde montajlanarak işlerin aksamasına fırsat vermeden kullanılabilen sistemlerde ısı ve ses yalıtım malzemeleri de kullanılabilmektedir. Yangına yarım bir saatte varan sürelerde dahi dayanabilecek kadar sağlam malzemelerden üretilen ofis bölme sistemlerinde açı 360 derece ayarlanabilmekte ve bölmelere de istenen kavis verilebilmektedir. Çalışma alanındaki bölme ihtiyaçlarına göre uygun sistemler bir arada kullanılabilmekte, bu şekilde yüksek verimlilikle çalışma imkanı sunan alanlar oluşturulabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Türk Bölme Duvar başlıklı makalemizde ara bölme, bölme duvar ve büro bölme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye