FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Duvar Bölme

by / Salı, 14 Mayıs 2013 / Published in Genel

Duvar Bölme, Bir çok ofislerde rastlarız aslında kimi cam bölme duvar kullanır kimi ahşap bölme duvar ama genellikle tuğla bölme duvar sistemleri ile daha çok karşılaşırız. Ülkemiz aslında bölme duvar sistemleri özellikleri çok iyi tanıyor.

Bütün ofislerde kullanılan bölme duvar haricinde her gün ülkemize yeni bölme duvar ürünleri gelmekte ve bunların tanıtımları yapılmaktadır.Bölme duvar firmaları yurtiçi ve yurtdışından getirdikleri ürünleri büyük bir titizlikle dağıtmaktadırlar.

Çağrı inşaat ailesi olarak ülkemizde ve yurtdışında birçok bölme duvar işi yaptık ve bunların hepsinde hızlı bir şekilde söz verdiğimiz zamanda teslim ettik.Bölme duvar çok geniş bir alandır kaba inşaat bölme duvar sistemlerinden tutunda iç dekorasyon için kullanılan demontable bölme duvar ürünlerini sizlere yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile sizlere sunmaktayız.
Bugün sizlere demontable bölme duvar hakkında bilgi vermek istiyorum demontable ingilizce bir kelime olup anlamı sökülüp kurulabilen bir sistemdir yani bizim sistemin adı demontable bölme duvar sistemleri ‘dir .
Kelime anlamı olarak sökülüp kurulabilen bölme duvar sistemleri üretmekteyiz.Bu bölme duvar sistemi kalınlığı 80mm olup içine ister jaluzi ister camlı isterseniz dolu sistemlerle duvar bölme uyguluyoruz. Çalışmış olduğumuz mekanlarda sizlere çağdaş ofislerde yaşama imkanı sunuyoruz. çağdaş bölme denince akla milenyumdan kalma bölme duvar sistemleri akla gelmektedir. fakat gün geçtikte bölme duvar sistemleri hızla gelişme ve dünyanın en büyük duvar bölme üreticileri arasında Türkiye’de en büyük firma çağrı inşaat kendi alanında kaliteli duvar bölme üretir.
Bizler bölme duvar ürünlerini gerek yurtiçi gerekse yurtdışı partnerlerimiz tarafından tedarik etmekteyiz demontable duvar bölme sistemleri tamamı ile % 100 ülkemizde üretilmektedir ayrıca başta belirttiğim gibi bu duvar bölme sistemleri size yüzde yüz geri dönüşümlü ürünler sağlıyor.

Duvar bölme sistemleri kalitedir,duvar bölme kullanan ofisler çağdaş bölme anlayışına göre düzenlenir ve bu duvar bölme sistemleri tamamı yurtiçi imalatlarımızdır. Duvar bölme sistemleri konusunda firmamızı tercih ettiğiniz takdirde ofisiniz için iyi bir marka kullanmaya başlıyorsunuz demektir. Çünkü çağrı inşaat duvar bölme elemanları genç bir kadroya sahip işinde uzman duvar bölme konusunda hızlı ve pratik karar verebilen personele sahiptir. Yapmış olduğumuz duvar bölme referanslarımıza bakarsanız kaliteden vazgeçmeyen firmaları görmüş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Veksan Bölme Duvar başlıklı makalemizde ara bölme, ara bölme sistemleri ve bölme duvar sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye