FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Jaluzili Ofis Bölme Duvar

by / Salı, 19 Şubat 2013 / Published in Genel

Jaluzili Bölme Duvar:

Jaluzili bölme duvar nedir,jaluzi bölme duvar fiyatları,jaluzili ofis bölme duvar nasıl yapılır,jaluzili ofis bölme duvar sistemleri ile ofis nasıl yapılır. Jaluzili ofis bölme duvar sistemleri fiyat bilgisi ve jaluzili bölme duvar teknik bilgilerini vermeye çalışalım.

Jaluzili bölme duvar Alüminyum taşıyıcı ve konstrüksiyon profilleri arasında oluşturulan alt dolu üst çift camlı modüllerden oluşur. Jaluzili ofis bölme duvar sisteminin tüm konstrüksiyon alüminyum bölme duvar olup 80 mm kalınlığında özel profillerinden oluşur ve bölme duvar profilleri elektrostatik boyalı olmalıdır.

Bu bölme duvar sistemleri zemin profil dahil içinden kablo geçişine imkan tanıyan özel formda olan ve bu profilin altında ses geçişini engelleyici yalıtım bandı bulunur. Ofis bölme sistemlerinde kullanılan taşıyıcı dikmeler arasında camlı modül oluşturulur ve alanda 2 adet 4mm düz cam kullanılır.  Bu camların bölme duvar profiline dayanma fitilleri sert pvc takılır sito web dell’azienda. İki cam arasında 16-25 mm genişlikte 22 mikron kalınlıkta jaluzi slaytları kullanılır. Daha sonra bölme duvar sistemi profillerine buton takılır bu buton sağa sola çok rahat bir şekilde dönmesi sağlanır. Jaluzili ofis bölme duvar sistemi tamamlanıp çalıştığı kontrol edildikten sonra profillere kapak takılarak jaluzili ofis bölme duvar işlemi tamamlanmış olur. Aşağıdaki resimlerde jaluzili ofis bölme duvar resimlerini bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büro Bölme Duvar başlıklı makalemizde ara bölme duvar, bölme duvar sistemleri ve büro bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye