FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

ofis bölme ara bölme

by / Çarşamba, 12 Aralık 2012 / Published in Genel

Ofis Bölme,Ara Bölme:Şıklığı, konforu ve kaliteyi modern anlayışla birleştirerek bir araya getiren çağri inşaat ofis bölme sistemleri bu seneki bölme duvar takımları ile de oldukça iddialı olarak karşınıza çıkacaktır. Özellikle gerektiğinde bir ofis bölme, yan kısımları bir ofisi küçük kısma bölebilmektedir. Bölme duvar oldukça cazip fiyat ve uygun ödeme koşulları ile büyük beğeni toplamaktadır. Ofis bölme sistemleri modern bir anlayışla ve muhteşem incelikte tasarlanmıştır.

Bölme duvar sistemleri arasında en çok rağbet gören mdf renkleri beyaz, kırmızı ve kahve tonlarıdır. Ofis bölme duvar sistemleri arasında kırmızı modellerde, kollarda kullanılan kumaş oldukça estetik bir görüntü katmıştır. 

Ara bölme takım olarak gelir ve demontabl sistemlere uygulanır. Genellikle kırmızı ve krem renk bir araya getirilmesiyle farklı ve sofistike bir tasarım ortaya çıkarılabilir. Gerektiğinde açılarak geniş bir hal alan ofis bölme misafirleriniz geldiğinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Ayrıca ofis bölme duvar klasik anlayıştan kopmak istemeyen ve nostalji yaşamak isteyenler için özel olarak tasarlanarak onların da bu özlemi göz önünde bulundurulmuştur. Uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla hemen her keseye uygun ofis bölme sistemleri bulmak mümkündür. Ofis bölme ve bölme duvar sektörü arasında öncü firmalardan biri olan çagri insaat, 1993 yılının aralık ayından itibaren kaliteli ürünleri ile karşınıza çıkmış ve beğeninizi kazanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ofis Bölme Ürünler başlıklı makalemizde ara bölme fiyat, ara bölme sistemleri fiyatları ve bölme duvar fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye