FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ofis Bölme Duvar Yapıldı

by / Pazartesi, 29 Nisan 2013 / Published in Genel

Geniş ya da dar fark etmeden tüm ofis alanlarının temel ihtiyaçlarından biri olan bölme duvar sistemleri, gelişen teknoloji sayesinde oldukça geniş içerikli seçeneklerle işletme sahiplerine çok yönlü kullanım imkanı sağlayacak ürün çeşitliliğine sahip hale geldi. Esnek çözümler sunan ve pratik bir şekilde uygulanarak ticari işletmelerin rutin çalışma temposunun etkilenmemesini sağlayan bölme duvar uygulamaları, aynı pratiklik ile sökülerek transfer edilebildiği için seneler boyunca kullanım imkanı sunuyor. Çelik, alüminyum, ahşap, alçıpan ve daha da birçok farklı malzemeden üretilebilen bu bölme sistemleri işletmenin ihtiyaçlarına ve yapısal özelliklere göre en uygun çözümü sunuyor. Bina yüküne arttırmayan hafif yapılı bölme uygulamaları pratik şekilde monte edilmekte ve çok ince tasarımlara sahip olmasına karşın kendilerinden beklenmeyen bir dayanıklılığa sahip olmakta.

İşletmelerin ihtiyacını düşük maliyet ile karşılamasını sağlayan bu bölme üniteleri, zeminden tavana kadar uzanan ve ofislere prestijli bir şıklık katan tamamen cam kaplama tasarımlara da ev sahipliği yapıyor. Çok şık ve zarif bir ofis çizgiyi yakalanmasını sağlayan bu cam bölme uygulamaları ile ferah bir çalışma atmosferi oluşturulabilir. Çalışanların birbiriyle göz teması kurmasını kolaylaştıran bu uygulamalar ayrıca yönetici konumundakilerin de ofis hakimiyetini arttırmakta ve tüm çalışanları gözlemleyebilmesini sağlamaktadır. Tümden cam ofis bölme profil uygulamaları ofis atmosferinin sıkıcı havasının dağılması ve aynı zamanda firmanın şeffaflığa verdiği önemin müşteriler tarafından daha kolay algılanması konusunda da yardımcı olmaktadır. Ahşap, derzli ya da dolu bölme üniteleriyle birlikte de kullanılabilen cam profiller, bu sayede ofislerin farklı ihtiyaçlarına göre uygun çözüm sağlayacak tasarımlar arasından seçilebilir.

Geniş alana sahip olan ofislerde her çalışanın kendi özel alanına sahip olması için uygun çözüm olan bu bölme duvar ünitelerinin ses yalıtımı konusunda da avantaj sağlaması, ofis arası duvarların sesi geçirmeyerek daha özel ve sessiz bir çalışma alanı sağlanmasına destek olur. Yüksek dayanıklılığı ile sorunsuz kullanım vaat etmelerinin yanı sıra bakım gerektirmemeleri, işletme sahiplerinin uzun seneler boyunca masraf yapmamasını sağlar. Her işletme için uygun seçeneğin bulunduğu bölme sistemleri ihtiyaçlara ekonomik çözümler sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar Püf Noktaları başlıklı makalemizde ara bölme duvar, ara bölme sistemleri ve bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye