FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ofis Bölme Ne sunuyoruz

by / Cuma, 01 Mart 2013 / Published in Genel

Ofis Bölme Yaptırmak

Çağrı inşaat ofis alanı için gizlilik, şeffaflık ve tasarım sunan modern bir firmadır. Ofis bölme olarak sizlere sürdürülebilirliği teşvik ederken yatay camlı bölme duvar ofislerde verimli bir alan oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Ofis bölme duvar ofisinizi etkileyici ve benzersiz fon sağlamak için yüzlerce renk seçenekleri mevcuttur.

Ofis Bölme Profilleri
Ofis bölme profilleri kalınlık olarak 80 mm olarak başlar ve yaklaşık olarak 120 mm kalınlığa kadar gidebilir.Tamamı ile ofis bölme profilleri müşteri isteğine bağlıdır.

Bölme Duvar Profilleri

Bölme duvar sistemleri profilleri bölme duvar profilleri aynı şekilde 40 veya 80 mm kalınlık olarak bilinir yinede müşteri bölme duvar profilleri konusu ofisinizi için en uygun sistem size bırakılır. Alüminyum bölme duvar profillerin yüzeyi genellikle doğal ya da ral renklerine bağlıdır. Özel bir çözüm olarak, ofis bölme profilleri boyalı veya kaplamalı MDF profiller kullanmak mümkündür.

OFİS BÖLME DUVAR MONTAJI
Ofis bölme duvar sistemleri kurulumu hızlı ve kolaydır. ofis bölme duvar sistemleri modülleri içinde jaluziler içine yapılır. Ofis bölme profilleri arasında ses yalıtımı isteğe göre yapılır. Ofis bölme duvar sistemleri arasından kablo sistemi geçişine uygun olarak imal edilir.

 

Bir önceki yazımız olan Ofis Bölmesi başlıklı makalemizde ara bölmesi, bölme ve bölme duvar sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye