FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ofis Bölmeleri Fiyatları Nasıl Tespit Edilir

by / Çarşamba, 23 Nisan 2014 / Published in Genel

Ofis Bölmeleri Fiyatları Nasıl Tespit Edilir?
Ofisinize uygun bir ofis bölme sisteminin ayarlanması için yaptığımız ücretsiz keşif hizmetlerinde sizlere ayrıntılı fiyat raporları sunulmaktadır. Bu raporlarda göreceğiniz üzere, ofis bölmeleri fiyatları en ve boy oranının çarpımından oluşan orana göre belirlenmektedir. Dolayısıyla alanınıza uygulanacak olan ofis bölmeleri sistemlerinin uygulandığı alanın genişliği, fiyatlarında artmasını sağlayacaktır. Fiyatlara ikinci olarak etki eden durum, seçmiş olduğunuz bölme sistemlerinin türüdür. Modüler sistemler daha ucuzken, camlı bölme sistemleri daha pahalı şekilde fiyatlandırılır. Ancak ikisi arasında ki fark sadece tasarımsal acıdandır. İki bölme sisteminin ve diğer bölme sistemlerinin kalitesi, sağlıklı olması konusunda firmamız, garanti vermektedir.

Yüksek ofis bölmeleri fiyatları bunu hak ediyor mu?
Eğer ofis bölme sistemlerinin neler kazandırdığını gerçekçi bir şekilde öğrenmek istiyorsanız, iş yapmış olduğumuz müşterilerin tanık oldukları faydaları anlatmaları için kendileriyle görüşebilirsiniz. Bu şekilde hizmet alandan duyacaklarınızı, hizmet verenden duymanızdaki faydada daha iyi olacaktır. Müşterilerimize sağladığımız son derece kaliteli ve sağlam sistemler, çağdaş çözümler sunduklarından dolayı her ofisi uygun şekilde dizayn ve montaj edilmektedir. Bu şekilde hem zamandan hem de yerden tasarruf eden firmalar, çalışmalarına mutat programları çerçevesinde devam ederken, ofislerinin daha işlevsel ve göz alıcı bir şekle büründüklerine tanık olmaktadırlar.

Eğer ofis bölme sistemlerine yüksek  fiyatlar ödemekten kaçınıyorsanız, daha ucuz ofis bölme sistemlerle ofisinize uygulatabileceğiniz pek çok bölme sistemli mevcuttur. Ancak alacağınız verim konusunda bu ucuz uygulamaları yapan firmalardan garanti almanız olanaksızdır. Çünkü ucuz ürünün sağladığı tek şey, cebinizdeki paranın fazla harcanmamasıdır. Bundan başka sağladığı yararları gözetmek yerine –şayet varsa böyle bir şey, ama yok- zararlarını gözetmenin ve neler olduğunu yazmanın daha mantıklı olacağı kanısındayım.

Ucuz ofis bölmeleri fiyatları ne anlam ifade ediyor?
Kanımca iyi bir firma, uygulatacağı sistemlerin fiyatına bakmaktan ziyade, sağlayacağı yarara bakar. Ama şu da bir gerçek ki, en iyi firma, alacağı en iyi hizmetin en uygun fiyattan satın alınmasının peşindedir. Bu ticari bir ahlaki ifade eder. En az maliyetle en fazla yararın ve faydanın sağlanması, ekonomik bir kaidedir. Ancak ucuz ofis mobilyaları fiyatları konusunda bir araştırma yapmak, ofis bölme sistemlerinden sağlanacak faydaları göz ardı etmek, yanlış bir uygulamadır.

Bu durumda alacağınız ofis bölmelerin zamanla deforme olma riskleri muhtemeldir. Bu sistemler ayrıca hijyenlik sunmazlar. Isı ve ses yalıtım kapasiteleri yok denecek kadar az olmaktadır. Depreme ve yangına karşı dayanılırlıkları yoktur. Ofisinize görsel açıdan bir fayda sağlayabileceği gibi, zarar görmesi halinde, eskimiş bir ofis görünümü sunması da muhtemel olacaklar içerisindedir. Müşterilerinizin bu durumdan nasıl etkileneceğini yazmak istemiyorum. Çalışanlarınızın da bu durumu nasıl ifade edecekleri konusunda malumat vererek, makalenin uzamasına hiç gerek görmüyorum. Zira iyi bir firma bunların bizzat farkında ve şuurundadır. O zaman Manofis.com ofis bölme sistemlerinin kalite, sağlık, hijyen, güvenilirlik, müşteri memnuniyeti değerlerine uygun üretilen ofis bölme sistemlerinden faydalanmak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ofis Bölme Duvar Nedir başlıklı makalemizde ofis bölme duvar ve ofis bölme duvar nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye