FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Bölme Duvar Çeşitleri

by / Çarşamba, 09 Ocak 2013 / Published in Genel

Bölme duvar konusu aslında çok geniş bir yelpazedir bölme duvar sistemlerinin çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca bölme duvar fiyatları ve bölme duvar sistemleri renk seçenekleri mevcuttur gelin hep beraber bölme duvar ve ofis bölme ürünleri konusunda sizlere detaylı bir bilgi vermeye çalışalım. Aslında şöyle alçıpan bölme duvar bölme günümüzde ofislerde pek fazla tercih edilmeyen bir üründür alçıpan bölme duvar yerine artık insanlar ofislerinde demontable bölme duvar kullanmaktadır.

Bölme duvar kalınlığı 80 mm den başlayıp 85 mm kadar çıkmaktadır yüksek katlı projelerde daha çok 80 cm bölme duvar kullanır ofis bölme duvar sistemleri yangına dayanıklıdır. aynı zamanda ofis bölme duvar sistemlerinin ses kesici özellikleri bulunmaktadır örnek olarak söylemek gerekirse yarım camlı ofis bölme duvar sistemlerini içerisine izocam veya kaya yünü koyarak ses ve ısı kaybını önleyebilirsiniz.
İyi bir ofis bölme duvar nasıl yapılır her şeyden önce bölme duvar yapılırken iyi bir usta her zaman iyidir. Bölme duvar yaparken bölme duvar ustası bu işi en az 5 yıllık geçmişe sahip olması gerekir. Bölme duvar kurulumu basit olarak görünsede iyi bir usta her zaman hızlı bir şekilde montajını yapabilir.

Bir önceki yazımız olan Ofis Bölme Duvar Bölme başlıklı makalemizde ara bölme, ara bölme sistemleri ve bölme duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye