FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Dekoratif Ara Bölme Sistemleri

by / Pazartesi, 17 Şubat 2014 / Published in Genel

Dekoratif Ara Bölme Sistemleri
Dekoratif ara bölme yer ile tavan arasına kurulumu yapılan çift camlı bölme duvar, çift panelli modüler ofis bölme sistemleridir. Mono blok modüller halinde hazırlanan dekoratif ara bölmeler cam ve panellerin montaj yerine götürülmesinden tutunda, montaj yerinde sabit veya modüler bölme duvarlara oranla çok daha kısa bir sürede monte edilmesine kadar pek çok kolaylık sağlayan bu ara bölme üniteleri demonte özelliği sayesinde kolaylıkla yerinin değiştirilebile bilmektedir. Dekoratif ara bölme sistemleri ofis ve uygulandığı alanlara katmış olduğu prestij ile ofis ve iş yerlerinizin kurumsal kimlik kazanmanızı kolaylaştırır. Modüler bölme özelliği sayesinde ofislerinizin prestijini yükseltmesinin yanı sıra çalışanların verimliliğini yüksek oranda arttırmaktadır.

Modern, estetik, fonksiyonel dekoratif ara bölme modüler, sökülüp tekrar kullanılabilmektedir. Çağrı inşat kaliteli montaj işçiliği ile ara bölme alanında büyük bir hassasiyetle yoğun çalışmalarını devam ettiriyor. Yurtiçi ve yurt dışındaki sektörle ilgili bütün gelişmeleri izleyerek kendi markasını luştura firmamız dekoratif ara bölme işlerinde hem projelendirme yapıyor, hem de hazır projelere uygun imalat ve yerinde montaj yapıyor.
Bu anlamda çağrı inşat firması İyi tasarlanmış ara bölme sistemleri denilince akla modüler dekoratif ara bölme sistemleri ile yapılan düzenlemeleri akla gelmektedir. Öyle ki firmamız Projeden tutunda imalata, ürün seçiminden, montajına a kadar bütün aşamalar bünyemizde çalışan uzman ekibimiz tarafından yapıldığından çalışmalarımızda tam bir koordinasyon hakimdir.

Klasik ara duvar ünitelerine göre çok daha avantajlı bir sistem olan modüler dekoratif ara bölme sistemleri uygulandığı mekanları şık ve kaliteli bir görünüme kavuştururken çalışanların yüksek verimlilikle çalışabilmelerini arttırmaktadır. Yakın zamana kadar klasik ara bölmeler ofis dekorasyon tarzlarında kullanılıyordu Günümüzde artık dekoratif ara bölme sistemleri büyük ilgi uyandırıyor. Modern ofis eşyalarının konumlandırıldığı ofislerde artık bu sistemleri görmek mümkün Üstelik çeşit bakımından da çok zengin olması dikkat çekici fikirler çıkartıyor ortaya. Son olarak eğer siz de dekoratif ara bölme sistemleri yaptırmak istiyorsanız çağrı inşat firmasından en mutlaka fiyat alın. Çağrı inşat firması olarak dekoratif bölmeler konusunda size yardımcı olalım. Sitemizde dekoratif ara bölmeler ile ilgili fotoğraf galerisi ara dekoratif ara bölmeler hakkında merak ettiğiniz tüm bilgi ve dokümanlara ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giyimkent Ofis Bölme Sistemleri başlıklı makalemizde giyimkent ofis bölme sistemleri ve tekstilkent bölme duvar sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye