FORGOT YOUR DETAILS?

https://www.manofis.com

Ofis Bölme Duvar Çeşitleri

by / Çarşamba, 10 Nisan 2013 / Published in Genel

Bölme duvar sistemleri her zaman ofisinizi güzel gösterir doğal ahşap cam ve alüminyumdan yapılan sistem sizlerin farkını ortaya çıkarır. Bölme duvar sistemleri 7 bölüme ayrılır bunlar yatay camlı bölme duvar yarım camlı bölme duvar tam bölme duvar cam cama bölme duvar derzli ve modüller bölme duvar sistemleri şeklindedir.

Bunlardan en önemlisi YATAY CAM BÖLME DUVAR modern, şık ve estetik görünümüyle rakiplerini gerisinde bırakan yatay camlı ofis bölme sistemi; farklı tip ve ölçülerdeki jaluzi ve kumlama cam çeşitleriyle müşterisine mimari yeni olanaklar sunmaktadır. Aşağıdaki resimlerde yatay camlı BÖLME DUVAR resimlerini bulabilirsiniz.

İkinci sırada ise TAM CAM BÖLME DUVAR sistemleri, büro ve iş yerlerinde sadeliğe önem veren aynı zamanda gün ışığından maksimum derecede faydalanmak isteyen müşterilerimiz için geliştirilmiş olan tümden camlı ofis bölme sistemi; uygun genişlik ve yükseklikte üretilerek müşterilerimizin beğenisine sunulur. Aşağıda Göstermiş olduğumuz resimler tam cam BÖLME DUVAR sistemleridir.

Üçüncü sırada ise YARIM CAMLI BÖLME DUVAR çalışılan mekânda içselliğe önem veren müşterilerimiz için üretilmiştir. sistemin en büyük özelliği ofislerde ara bölme olarak kullanılmasıdır. ayrıca görüntünün kısıtlanması istenen cephelerde ve ofis mobilyalarının kısmi ya da tamamen gizlenmesi gibi olanakları sunmasıyla da müşterilerin beğenisini kazanmış bir üründür. BÖLME DUVAR resimleri ve görsellerini inceleyebilirsiniz.
Dördüncü sırada ise DOLU BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ bulunmaktadır bu sistem uygulama yapılacak olan duvarlarda gözükmesi istenmeyen kısımların kaplanmasında ve görüntünün tamamen kesilmesi istenen ara bölmelerde sıkça kullanılan bir sistemdir.bu bölme sisteminde; dolu olan panellerde şık ve estetik ahşap ürünleri kullanılmakla birlikte daha sade ofisler için kumlama cam çeşitleriyle iç mekânlar daha da güzelleşir.
Diğer BÖLME DUVAR sistemleri ise DERZLİ BÖLME DUVAR,MODÜLLER BÖLME DUVAR,FUGALI BÖLME DUVAR gibi çeşitlere ayrılır.

BÖLME DUVAR

BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ

Bir önceki yazımız olan Bölme Duvar Yeni Ürünler başlıklı makalemizde alçak bölme duvar, bölme duvar ve bölme duvar yeni ürün hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP Tüm Hakları Man Ofis Aittir. Gsm: +90 542 605 78 56 - İstanbul Türkiye